Strona główna » Magazyn energii

Panele fotowoltaiczne Wrocław
— oszczędzaj na rachunkach za prąd

W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej widoczne, potrzeba korzystania z odnawialnych źródeł energii staje się priorytetem. Wśród nich fotowoltaika wyróżnia się nie tylko ekologicznym charakterem, ale również ekonomicznym potencjałem. Dla tych, którzy w Wrocławiu chcą połączyć troskę o planetę z oszczędnościami, Pivi Energy jest najlepszym partnerem.

Fotowoltaika Wrocław
— co zyskasz

Magazyn energii — zyskaj niezależność energetyczną

Masz już dosyć niespodziewanych przerw w dostawie prądu? Posiadasz lub myślisz o zakupie elektrycznego auta? A może jesteś właścicielem paneli fotowoltaicznych i chcesz maksymalnie wykorzystać ich potencjał? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, magazyn energii to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Magazyn energii — zapomnij o przerwach w dostawie prądu

9

W jakich sytuacjach magazyn energii sprawdzi się najlepiej? Z naszego doświadczenia wynika, że takie rozwiązanie sprawdzi się w kilku przypadkach: 

 • problem z podłączeniem gospodarstwa domowego do sieci, 
 • częste i niespodziewane przerwy w zasilaniu, które utrudniają normalne funkcjonowanie w domu albo w miejscu pracy
 • posiadanie auta elektrycznego, którym w trakcie dnia jeździmy, a w nocy możemy ładować wykorzystując energię, którą zmagazynowaliśmy,
 • działanie firmy, w której musi być zasilanie awaryjne (np. przychodnie) 

Magazyn energii jest zatem gwarancją stabilności energetycznej w Twoim domu, oraz stabilnego działania Twojej firmy. 

 

Serwis fotowoltaiczny — kiedy jest wymagany?
Jodłowice 10 kW
9

Magazyn energii — skorzystaj ze wsparcia specjalistów i oszczędzaj

Planujesz zakup magazynu energiii, ale nie jesteś pewny, jaką moc i model wybrać? Chcesz mieć gwarancję, że urządzenie pokryje w pełni zapotrzebowanie energetyczne w Twoim domu lub firmie? Skontaktuj się z nami, a dopasujemy magazyn energii do Twoich potrzeb. Możesz zamówić u nas:

 • magazyn energii,
 • panele fotowoltaiczne + magazyn energii,
 • pompę cieplną + magazyn energii. 

Napisz do nas, a pomożemy Ci również w uzyskaniu dofinansowania na magazyn energii. Wykorzystaj swoją domową elektrownię słoneczną w 100%. Ciesz się niezależnością energetyczną i oszczędzaj jeszcze więcej.

9

Magazyn energii — wykorzystaj panele fotowoltaiczne w 100%

Jesteś właścicielem paneli fotowoltaicznych? Jeśli tak, to wiesz, w jaki sposób działa taka instalacja. Panele słoneczne produkują więcej energii niż wykorzystujesz w swoim gospodarstwie domowym lub firmie. Nadwyżka ta trafia do sieci energetycznej, a Ty możesz ją wykorzystać w mniej słoneczne dni, np. w okresie jesienno – zimowym. Niestety, ok. 20% to koszty przechowywania tych zasobów w sieci energetycznej. W praktyce oznacza to, że realnie możesz wykorzystać 80% przechowywanej energii. Jak temu zapobiec? Czy istnieje alternatywne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz musiał już marnować wyprodukowanego prądu? Oczywiście! Dzięki magazynowi energii możesz przechowywać energię, nie ponosząc kosztów, w postaci utraty 20% prądu. Oznacza to, że zyskasz ok. ⅕ więcej energii elektrycznej. Efekt? Dzięki magazynowi energii nasi klienci nie muszą korzystać z energii, pochodzącej z sieci przez większą część roku (od 7 do nawet 8 miesięcy).

Fotowoltaika montaż
— zaufaj specjalistom

Rodzaj i miejsce montażu to ważna decyzja, której nie należy podejmować pochopnie. Rzetelnie wykonana instalacja to podstawa. Inaczej panele fotowoltaiczne nie będą działać właściwie. Kluczowe jest ich poprawne ustawienie — pod kątem 30-40 stopni, na południe, a także ochrona przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Kwestie te warto uzgodnić już na samym początku.
Dlatego, jeśli planujesz zainstalować u siebie panele fotowoltaiczne, umów się na konsultację z naszym ekspertem. Dzięki takiemu spotkaniu dowiesz się:

 • która lokalizacja będzie najlepsza w przypadku Twojego budynku
 • jak będzie przebiegał montaż,
 • jaką formę finansowania wybrać
 • w jaki sposób dbać o panele, by posłużyły Ci przez wiele lat

Umów się na spotkanie z naszym ekspertem i uzyskaj odpowiedzi na każde pytanie związane z fotowoltaiką w domu lub firmie.