Strona główna » Miasta » Fotowoltaika Rawicz

Panele fotowoltaiczne Wrocław
— oszczędzaj na rachunkach za prąd

W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej widoczne, potrzeba korzystania z odnawialnych źródeł energii staje się priorytetem. Wśród nich fotowoltaika wyróżnia się nie tylko ekologicznym charakterem, ale również ekonomicznym potencjałem. Dla tych, którzy w Wrocławiu chcą połączyć troskę o planetę z oszczędnościami, Pivi Energy jest najlepszym partnerem.

Fotowoltaika Wrocław
— co zyskasz

Fotowoltaika Rawicz — ekologiczny sposób na oszczędzanie

Jesteś za neutralnością klimatyczną? Popierasz stanowisko Unii Europejskiej w tym względzie? Wiesz, że działania jednostek, w skali globalnej, mają ogromne znaczenie? Masz już dosyć rosnących cen energii elektrycznej? Chcesz coś zmienić, mieć większą kontrolę nad tym za co płacisz? Wykorzystaj darmowe źródło energii, jakim są promienie słoneczne, a obniżysz swoje dotychczasowe rachunki za prąd nawet o 90%

Panele fotowoltaiczne Rawicz
— darmowa energia prosto ze słońca

Mówi się, że w życiu nie ma nic za darmo. Okazuje się, że to powiedzenie nie sprawdza się w przypadku zasobów naturalnych. Promienie słoneczne to darmowe źródło energii dla Twojego domu. Płacisz jedynie za przetworzenie energii i jej przechowywanie w sieci energetycznej. Odpada zatem opłata za wytworzenie energii oraz inne koszty, które są standardem u każdego dostawcy prądu. Panel fotowoltaiczny to symbol pewnej niezależności energetycznej, ponieważ większe rachunki za prąd i przerwy w dostawie energii, przestają być Twoim problemem.

Panele i instalacje fotowoltaiczne
— od audytu po uruchomienie

Zastanawiasz się nad instalacją PV, ale zanim się zdecydujesz chcesz sprawdzić możliwości finansowania oraz sprawdzić, które umiejscowienie będzie najlepsza w przypadku Twojego domu? Żaden problem. Wykonujemy bezpłatny audyt montażowy oraz bezpłatną wycenę. Dzięki temu, jeszcze przed podpisaniem umowy, znasz potencjał swojego budynku, pod kątem paneli fotowoltaicznych. Zajmujemy się również kwestiami związanymi z finansowaniem instalacji PV. Nasz konsultant odpowie Ci o programach unijnych, a także innych możliwościach — takich jak leasing lub kredyt. Zajmiemy się również projektem “szytym” na miarę, montażem, podpięciem do sieci, uruchomieniem oraz konserwacją instalacji. Nie musisz zajmować się kwestiami technicznymi czy zakupami. Ty zlecasz — my działamy. Stworzymy dla Ciebie wydajną instalację fotowoltaiczną, odporną na negatywne działanie warunków atmosferycznych. Dzięki czemu, Twoja domowa elektrownia słoneczna posłuży Ci nawet przez 30 lat.

Rawicz fotowoltaika
— umów się z naszym konsultantem

Umów się na spotkanie z naszym ekspertem. Takie spotkanie nic Cię nie kosztuje, możesz tylko zyskać.Skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia. Nie musisz fatygować się do siedziby naszej firmy. Spotkanie odbywa się u Ciebie w domu i połączone jest z audytem. Podczas rozmowy odpowiemy na wszystkie pytania i poznamy Twoje potrzeby. Wybierzemy termin, który będzie dla Ciebie dogodny i umówimy się z odpowiednim wyprzedzeniem, tak żebyś mógł zarezerwować czas.
Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie, przez formularz, e-mail, fanpage albo telefonicznie. Skorzystaj z darmowych konsultacji i audytu z naszym ekspertem.
Formularz

Chcesz złożyć zamówienie?
Skorzystaj z formularza poniżej

11 + 7 =