Strona główna » Miasta » Fotowoltaika Ostrów Wielkopolski

Panele fotowoltaiczne Wrocław
— oszczędzaj na rachunkach za prąd

W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej widoczne, potrzeba korzystania z odnawialnych źródeł energii staje się priorytetem. Wśród nich fotowoltaika wyróżnia się nie tylko ekologicznym charakterem, ale również ekonomicznym potencjałem. Dla tych, którzy w Wrocławiu chcą połączyć troskę o planetę z oszczędnościami, Pivi Energy jest najlepszym partnerem.

Fotowoltaika Wrocław
— co zyskasz

Fotowoltaika Ostrów Wielkopolski — zapomnij o kolejnych podwyżkach

Ceny energii elektrycznej z roku na rok stają się coraz wyższe. Być może starasz się oszczędzać na różne sposoby, ograniczasz korzystanie z urządzeń elektrycznych, pamiętasz, by wyłączyć światło, gdy nie jest Ci już potrzebne, wymieniłeś żarówki na energooszczędne. Niestety, niewiele to da. Jeśli chcesz, aby w Twojej kieszeni zostało więcej pieniędzy, zainwestuj w rozwiązanie, które zapewni Ci niezależność energetyczną i sprawi, że zaczniesz płacić zaledwie 10% obecnego rachunku za prąd. W jaki sposób? To możliwe, dzięki naszej ofercie “Ostrów Wielkopolski Fotowoltaika”. Dowiedz się więcej i umów się na darmowy audyt, pod kątem paneli fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne Ostrów Wielkopolski
— dlaczego warto

Rachunek za prąd to setki linijek, które są odzwierciedleniem wielu opłat, które ostatecznie składają się na kwotę, którą musisz zapłacić. W przypadku paneli słonecznych większość tych opłat znika, bo nie płacisz już za wytwarzanie energii. Za to odpowiedzialne są panele fotowoltaiczne, a energia słoneczna jest darmowa i w pełni odnawialna. Co to oznacza dla Ciebie i Twojego domowego budżetu? Rachunki niższe nawet o 90%. W praktyce Twoje roczne opłaty mogą wynieść mniej niż teraz płacisz co miesiąc. Panel fotowoltaiczny oraz cała instalacja to czysty zysk, bez względu na sytuację. Od momentu zamontowania i uruchomienia paneli solarnych, zaczynasz oszczędzać. Biorąc pod uwagę, że “żywotność” instalacji to nawet 30 lat, oszczędności są gigantyczne. Nawet jeśli postanowisz się wyprowadzić i sprzedać dom, za nieruchomość z fotowoltaiką otrzymasz wyższą cenę, średnio o 15-20%.

Panele i instalacje fotowoltaiczne — sprawdź naszą ofertę

Jeśli chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu lub firmie, ale nie wiesz od czego zacząć i jak pozyskać dotację, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci możliwości finansowania, pomożemy w złożeniu wniosku, przeprowadzimy audyt budynku, stworzymy projekt dopasowany do Twojej nieruchomości, zajmiemy się wyborem i zakupem paneli solarnych, falownika, skrzyni DC, a także montażem i podpięciem do sieci. Otrzymasz od nas także gwarancje na instalacje i panele. Zarówno termin pierwszego spotkania, jak i montażu ustalimy z Tobą, tak byś na spokojnie mógł dopasować swój grafik
Jak umówić się na spotkanie z naszym konsultantem? Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, wyślesz e-maila lub zadzwonisz. Znajdziesz nas również na Facebooku. Umów się na bezpłatne konsultacje i zacznij korzystać z darmowej energii.
Realizacje

Przykładowe projekty

Jodłowice 10 kW
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6 kWp na budynku mieszkalnym, Siechnice
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 8 kWp na domu jednorodzinnym, Oława
Księgnice 12 kW