Strona główna » Miasta » Fotowoltaika Bolesławiec

Fotowoltaika Bolesławiec — darmowy prąd dla Twojego domu

Odnawialne źródła energii rosną w siłę. Panele fotowoltaiczne mają w tym swój udział, ponieważ znalazła się na 2 miejscu, jeśli chodzi o udział w sektorze OZE. Jeśli trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że chcesz dołączyć do grona właścicieli instalacji PV i szukasz sprawdzonej firmy, która zadba o odpowiednie panele i instalacje fotowoltaiczne. Sprawdź naszą ofertę. Umów się na spotkanie z naszym konsultantem i ciesz się darmową energią w swoim domu lub firmie

Panele fotowoltaiczne Bolesławiec
— zapomnij o wysokich rachunkach za prąd

Coraz wyższe rachunki za prąd to główny powód, dla którego coraz więcej osób decyduje się na stworzenie prywatnej elektrowni słonecznej w swoim domu. Zastanawiasz się, ile możesz oszczędzić i czy inwestycja w fotowoltaikę naprawdę się opłaca? Gra jest warta świeczki, ponieważ rachunek za prąd u większości naszych klientów obniżył się średnio o 80-90%. Dobrze wiesz, ile obecnie placisz za energię elektryczną, więc łatwo obliczysz, ile pieniędzy, w każdym miesiącu, zostanie w Twojej kieszeni.

Bolesławiec fotowoltaika
— skorzystaj z dofinansowania

Zastanawiasz się, ile taki panel fotowoltaiczny może kosztować? Ile zapłacisz za projekt, montaż czy instalację? Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej nie będziesz musiał pokrywać kosztów w 100%, jednorazowy wydatek będzie zatem mniejszy. Jeśli nie masz czasu na sprawdzenie możliwości finansowania, skontaktuj się z nami. W czasie konsultacji przedstawimy Ci wszystkie możliwości, a na dalszym etapie — pomożemy w wypełnieniu wniosku i załatwieniu wszystkich formalności.

Panele i instalacje fotowoltaiczne — zajmiemy się wszystkim

Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że zajmiemy się wszystkim, od początku do końca. Zadbamy o każdy detal, począwszy od wyboru lokalizacji, aż po odpowiednie nachylenie paneli. Zawsze zaczynamy od audytu. To spotkanie w Twoim domu, podczas którego sprawdzamy możliwości instalacji oraz poznajemy Twoje oczekiwania. Dzięki temu możemy stworzyć projekt, który zapewni Ci darmową energię ze słońca, nawet przez 30 lat.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • audyt montażowy,
  • autorski projekt,
  • zakup niezbędnych urządzeń,
  • montaż,
  • podłączenie do sieci,
  • uruchomienie instalacji.

Wypełnij formularz, zadzwoń lub napisz. Umów się na konsultację i dowiedz się więcej.

Formularz

Chcesz złożyć zamówienie?
Skorzystaj z formularza poniżej

9 + 5 =