Strona główna » Miasta » Fotowoltaika Oława

Panele fotowoltaiczne Wrocław
— oszczędzaj na rachunkach za prąd

W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej widoczne, potrzeba korzystania z odnawialnych źródeł energii staje się priorytetem. Wśród nich fotowoltaika wyróżnia się nie tylko ekologicznym charakterem, ale również ekonomicznym potencjałem. Dla tych, którzy w Wrocławiu chcą połączyć troskę o planetę z oszczędnościami, Pivi Energy jest najlepszym partnerem.

Fotowoltaika Wrocław
— co zyskasz

Fotowoltaika Oława — oszczędność na lata

Szukasz firmy, która zajmie się instalacją paneli fotowoltaicznych w Twoim domu lub firmie? Nie masz czasu na szukanie paneli i fachowców, którzy zajmą się montażem? Słyszałeś o możliwościach finansowania, ale nie przepadasz za papierologią i nie masz pamięci do dat i terminów? Ciesz się darmową energią, płać mniejsze rachunki, a resztę zostaw nam.

Oława fotowoltaika
— dostosowujemy się do Ciebie

Jeśli jesteś mieszkańcem Oławy lub sąsiednich miejscowości, nie musisz nawet fatygować się do naszej firmy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami online (przez formularz, e-mail, Messenger) albo telefonicznie. Wówczas umówimy się na spotkanie, połączone z autem, w Twoim domu. Nie musisz się martwić, że nie znajdziesz czasu. To Ty proponujesz dogodny termin, a my dopasujemy się do Ciebie i Twojego grafiku.

Panele i instalacje fotowoltaiczne
— wybierzemy najlepsze rozwiązanie

Podczas spotkania w Twoim domu nasz ekspert przeanalizuje dotychczasowe zapotrzebowanie energetyczne w Twoim domu, a jeśli dopiero się wprowadzasz, oszacuje je na podstawie wywiadu z Tobą oraz własnego doświadczenia. To nie wszystko. Zawsze staramy się, aby jednorazowy koszt, jakim są panele fotowoltaiczne, był dla naszych klientów jak najniższy. Dlatego przedstawiamy również dotacje unijne i programy rządowe, dzięki którym możesz otrzymać fundusze na panel fotowoltaiczny i montaż całej instalacji. Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku. Zajmiemy się wyborem i zakupem paneli solarnych oraz falownika. Nasi fachowcy zamontuje panele w najlepszej lokalizacji, żeby fotowoltaika przyniosła Ci możliwie jak największy zwrot, w jak najkrótszym czasie.

Panele fotowoltaiczne Oława
— korzyści w liczbach

Klienci często pytają nas, po jakim czasie instalacja fotowoltaiczna się zwróci i jak zmieni się rachunek za prąd, po inwestycji paneli solarnych? Już odpowiadamy. Z naszego doświadczenia i z relacji naszych klientów wiemy, że rachunki za prąd są niższe średnio o 80-90%. Inwestycja zwraca się średnio po ok 5 latach, a biorąc pod uwagę dotacje i rosnące ceny energii elektrycznej, może to być nawet szybciej. A co jeśli wcześniej postanowisz sprzedać dom? Nie stracisz, a możesz zyskać, sprzedając swoją nieruchomość nawet o 15% drożej. To tylko i aż korzyści natury finansowej. A przecież każdy panel fotowoltaiczny to wyraz troski o planetę i niezależność energetyczna, nawet przez 30 lat.
Umów się na spotkanie z naszym konsultantem i zainwestuj w energię przyszłości.
Formularz

Chcesz złożyć zamówienie?
Skorzystaj z formularza poniżej

2 + 6 =