Strona główna » Miasta » Fotowoltaika Wałbrzych

Panele fotowoltaiczne Wrocław
— oszczędzaj na rachunkach za prąd

W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej widoczne, potrzeba korzystania z odnawialnych źródeł energii staje się priorytetem. Wśród nich fotowoltaika wyróżnia się nie tylko ekologicznym charakterem, ale również ekonomicznym potencjałem. Dla tych, którzy w Wrocławiu chcą połączyć troskę o planetę z oszczędnościami, Pivi Energy jest najlepszym partnerem.

Fotowoltaika Wrocław
— co zyskasz

Panele fotowoltaiczne Wałbrzych — oszczędzaj na rachunkach za prąd

Jesteś mieszkańcem Wałbrzycha? Mieszkasz w domku jednorodzinnym? Prowadzisz firmę? Zastanawiasz się, jak obniżyć rachunek za prąd w gospodarstwie domowym lub w przedsiębiorstwie? Panele fotowoltaiczne to Twoja szansa na obniżenie rachunku za energię elektryczną nawet o 90%.

Fotowoltaika Wałbrzych
— co zyskasz

Pomoc w pozyskaniu dofinansowania

Z nami możesz zyskać już na starcie. Doradzimy Ci w wyborze dofinansowania. Pomożemy w wypełnieniu wniosku i dopełnieniu wszystkich formalności. Dzięki temu koszty instalacji fotowoltaicznej będą niższe.

Bezpłatny audyt

Podczas spotkania porozmawiamy o zapotrzebowaniu energetycznym w Twoim domu. Sprawdzimy możliwości instalacji paneli fotowoltaicznych na dachu, dopasujemy wielkość paneli oraz moc instalacji. Dzięki temu, będziesz mógł maksymalnie wykorzystać potencjał paneli solarnych.

Panele i instalacje fotowoltaiczne

Współpraca z nami to gwarancja kompleksowej obsługi. Dobierzemy odpowiednią liczbę i moc, jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne. Zajmiemy się również montażem i podpięciem instalacji do sieci. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna będzie Twoim darmowym źródłem energii nawet przez kilkadziesiąt lat.

Serwis gwarancyjny

Instalacja fotowoltaiczna jest objęta gwarancją: na panel fotowoltaiczny — 10 lat, gwarancja wydajności — 25 lat. Nie boimy się tak długiego okresu gwarancyjnego, ponieważ wiemy, że nasze instalacje są praktyczne niezawodne. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zależy nam na tym, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie

Wałbrzych fotowoltaika
— dlaczego warto

Instalacja fotowoltaiczna to:

  • niższe rachunki za prąd nawet o 90%,
  • niezależność energetyczną,
  • wyższa wartość nieruchomości,
  • niezawodne źródło energii,
  • ochrona obrona środowiska.

Obawiasz się, że w przypadku Twojej nieruchomości montaż paneli będzie trudny lub nieoplacalny? Od ponad 15 lat zajmujemy się montażem PV. Przez ten czas zrealizowaliśmy setki projektów. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem.

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem, sprawdź, ile możesz zyskać dzięki zielonej energii.

Realizacje

Przykładowe projekty

Jodłowice 10 kW
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6 kWp na budynku mieszkalnym, Siechnice
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 8 kWp na domu jednorodzinnym, Oława
Księgnice 12 kW