Strona główna » Miasta » Fotowoltaika Oleśnica

Panele fotowoltaiczne Oleśnica
— Twoje darmowe źródło energii

Chcesz zmniejszyć rachunki za prąd? Zależy Ci na zwiększeniu wartości Twojego domu jednorodzinnego? Polityka węglowa i rosnące ceny energii elektrycznej budzą Twój sprzeciw? Mieszkasz lub pracujesz w Oleśnicy? Nasza oferta “Oleśnica fotowoltaika — panele i instalacje fotowoltaiczne”, powstała z myślą o Tobie. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej.

Panele fotowoltaiczne
— dla kogo

Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Dzięki licznym dotacjom oraz programom rządowym właściciele nieruchomości mogą liczyć na dofinansowanie, które w znacznym stopniu pokryje koszty związane z zakupem paneli oraz ich montażem. Ze wsparcia mogą skorzystać właściciele domów jednorodzinnych, rolnicy, a także przedsiębiorcy, którym zależy na obniżeniu kosztów stałych, uniezależnieniu się od dostawcy energii, zwiększeniu wartości nieruchomości, czy ochronie środowiska.

Fotowoltaika Oleśnica
— co zyskasz

Panel fotowoltaiczny to darmowe źródło energii. Jedna decyzja dzieli Cię od tego, by stać się niezależnym. Pomyśl, że nagle rosnące ceny energii elektrycznej przestają być Twoim zmartwieniem, a roczny rachunek za prąd jest niższy od tego, który otrzymujesz co miesiąc. Skąd to wiemy? Nasi klienci obniżyli swoje rachunki średnio o 70—90%. Te pieniądze zostaną w Twojej kieszeni i będziesz mógł je wydać, na cokolwiek zechcesz. Ponadto, wartość Twojej nieruchomości wzrośnie nawet o kilkanaście procent. Tendencja ta jest zauważalna w USA, a biorąc pod uwagę, dynamiczny rozwój rynku PV w naszym kraju, sprzedaż domu z instalacją fotowoltaiczną na pewno się opłaci.

PIVI Energy Fotowoltaika Oleśnica
— dlaczego my

Co zyskasz współpracując z nami? Zajmujemy się fotowoltaiką od prawie 12 lat. Na początku, członkowie naszego zespołu zajmowani się fotowoltaiką za granicą. Od 6 lat działamy na rynku polskim. Przez ten czas zrealizowaliśmy setki projektów. Wiele z nich było trudnych lub nietypowych, ale my lubimy wyzwania. Naszym celem jest maksymalne dopasowanie oferty do potrzeb klienta i to, aby inwestycja zwróciła się w możliwie najkrótszym czasie. Dlatego towarzyszymy klientom od samego początku. Pomagamy uzyskać dofinansowanie. Przeprowadzamy audyt budynku. Odpowiadamy za projekt i montaż. Dzięki temu mamy pewność, że panele fotowoltaiczne będą właściwie pełnić swoją funkcję i to przez wiele lat.

Umów się na spotkanie z ekspertem PIVI Energy i sprawdź, ile zaoszczędzisz na rachunkach za prąd.

Formularz

Chcesz złożyć zamówienie?
Skorzystaj z formularza poniżej

13 + 13 =