Strona główna » Miasta » Fotowoltaika Zgorzelec

Panele fotowoltaiczne Wrocław
— oszczędzaj na rachunkach za prąd

W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej widoczne, potrzeba korzystania z odnawialnych źródeł energii staje się priorytetem. Wśród nich fotowoltaika wyróżnia się nie tylko ekologicznym charakterem, ale również ekonomicznym potencjałem. Dla tych, którzy w Wrocławiu chcą połączyć troskę o planetę z oszczędnościami, Pivi Energy jest najlepszym partnerem.

Fotowoltaika Wrocław
— co zyskasz

Fotowoltaika Zgorzelec
— rachunki za prąd nisze nawet o 90%

Masz wrażenie, że wysokie rachunki za prąd “pożerają” dużą część domowego budżetu? A może jesteś przedsiębiorcą ze Zgorzelca i chcesz obniżyć koszty stałe w swojej firmie? To oczywiste, bo rachunki za prąd to pieniądze, które nigdy się nie zwrócą. Panele fotowoltaiczne to natomiast inwestycja, dzięki której zyskujesz już od pierwszego dnia. Sprawdź, ile możesz zyskać. Sprawdź naszą ofertę i umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Panele i instalacje fotowoltaiczne
od pomysłu aż po uruchomienie

Nasza oferta obejmuje:
E

Wsparcie w uzyskaniu funduszy

Dzięki dotacji z programu “Czyste powietrze” albo “Mój prąd” możesz uzyskać środki na panele fotowoltaiczne i zmniejszyć koszty ich instalacji. Pomożemy Ci w poprawnym wypełnieniu wniosku i dopełnieniu wszelkich formalności.
E

Autorski projekt, montaż i uruchomienie

Zaprojektujemy panele fotowoltaiczne dostosowane do lokalizacji i mocy instalacji. Zamontujemy je w ten sposób, aby czerpały ze słońca jak najwięcej i żeby chronić je przed szkodliwym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych Podłączymy również instalację do sieci energetycznej. Wyjaśnimy, jak działa i w jaki sposób o nią dbać, by posłużyła Ci nawet kilkadziesiąt lat.
E

Bezpłatny audyt

Dzięki spotkaniu w Twoim domu dostosujemy panel fotowoltaiczny i jego moc do zapotrzebowania energetycznego w Twoim gospodarstwie domowym lub firmie. Dopasujemy również idealną lokalizację. Dzięki temu Twoja prywatna elektrownia słoneczna będzie wydajna, a Ty zapomnisz o wysokich rachunkach za prąd.
E

Gwarancja

Zapewniamy Ci gwarancje — na panele fotowoltaiczne — 12. W ramach gwarancji, zajmiemy się konserwacją oraz ewentualną naprawą Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Panele fotowoltaiczne Zgorzelec
— skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Zgorzelec Fotowoltaika to oferta skierowana do wszystkich mieszkańców tego miasta, którzy chcą obniżyć rachunki za prąd. Darmowe konsultacje z naszym ekspertem to okazja, by sprawdzić, ile konkretnie możesz zaoszczędzić, instalując panele fotowoltaiczne. Jeśli masz pytania i szukasz fachowej firmy z branży PV, umów się na spotkanie z naszym konsultantem.
Formularz

Chcesz złożyć zamówienie?
Skorzystaj z formularza poniżej

7 + 3 =