Strona główna » Miasta » Fotowoltaika Lubin

Panele fotowoltaiczne Wrocław
— oszczędzaj na rachunkach za prąd

W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej widoczne, potrzeba korzystania z odnawialnych źródeł energii staje się priorytetem. Wśród nich fotowoltaika wyróżnia się nie tylko ekologicznym charakterem, ale również ekonomicznym potencjałem. Dla tych, którzy w Wrocławiu chcą połączyć troskę o planetę z oszczędnościami, Pivi Energy jest najlepszym partnerem.

Fotowoltaika Wrocław
— co zyskasz

Panele fotowoltaiczne Lubin — energia, która pomaga Ci w oszczędzaniu

Jesteś mieszkańcem Lubina? Mieszkasz w domku jednorodzinnym? Zastanawiasz się, czy warto zainstalować panele fotowoltaiczne i czy ta decyzja Ci się opłaci? Sprawdź, ile możesz zyskać i jak wygląda współpraca z naszą firmą.

Fotowoltaika Lubin
— ile możesz zyskać

Panele solarne to inwestycja. Klienci często pytają nas zatem, kiedy się zwróci. To zależy od indywidualnej sytuacji, wysokości rachunku za prąd oraz zapotrzebowania energetycznego w danym gospodarstwie domowym. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że instalacja fotowoltaiczna zwraca się średnio po ok. 5 latach. Różnicę odczuwasz już od pierwszego rachunku za prąd, który może być niższy nawet o 90%. To ułamek kwoty, która płacisz teraz. A co z resztą? Zostanie w Twojej kieszeni będziesz mógł ją wydać na co tylko chcesz. Wiesz, ile obecnie płacisz za energię elektryczną. Możesz więc zrobić szybką kalkulację, ile zaoszczędzisz przez rok i kilku kolejnych lat. Co więcej, zyskają również Twoje dzieci, a nawet wnuki, ponieważ “żywotność, jeśli chodzi o panel fotowoltaiczny to nawet 30 lat. A co jeśli będziesz chciał się przeprowadzić? Przecież nie zabierzesz instalacji ze sobą. Czy to oznacza, że będziesz stratny. Absolutnie nie. Instalacja fotowoltaiczna może podnieść cenę nieruchomości nawet o kilkanaście procent, a biorąc pod uwagę rosnący popyt, z każdym rokiem zysk będzie większy.

Panele i instalacje fotowoltaiczne
— sprawdź, jak pracujemy

E

Pomoc w uzyskaniu dotacji

Wspieramy naszych klientów w pozyskiwaniu dofinansowania. Przedstawiamy różne możliwości i pomagamy w załatwieniu formalności. Dzięki temu jednorazowy wydatek na instalację fotowoltaiczną jest mniejszy.
E

Szczegółowy audyt budynku

Przeprowadzamy dokładną analizę nieruchomości pod kątem instalacji fotowoltaicznej, wyboru lokalizacji oraz mocy paneli solarnych. Dzięki temu otrzymujesz instalację, która pokrywa zapotrzebowanie energetyczne Twojego domu.
E

Projekt, montaż, uruchomienie

Współpracując z nami, masz gwarancję kompleksowej obsługi. Nie będziesz musiał zastanawiać się, jakie panele czy falownik kupić i w jaki sposób podłączyć instalację do sieci. Wszystkim się zajmiemy, tak, aby panele fotowoltaiczne zapewniły wystarczającą ilość energii w Twoim domu lub firmie.
E

Gwarancja i serwisowanie

Producent paneli, z którym współpracujemy daje 10 lat gwarancji na swoje produkty.

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym ekspertem. Sprawdź, ile możesz zyskać, dzięki naszej ofercie “Lublin Fotowoltaika dla Twojego domu lub firmy”.
Formularz

Chcesz złożyć zamówienie?
Skorzystaj z formularza poniżej

11 + 7 =